Подорож на яхті по адріатиці

Подорож на яхті по Адріатиці

Адріатичне море є самою північною частиною Середземного моря і має свої берега в країнах Албанії, Боснії, Хорватії, Італії, Чорногорії та Словенії. Це особливо гарна частина Середземномор’я, де розташовано безліч привабливих туристичних маршрутів для подорож на яхті по Адріатиці.

Для Адріатики характерні середньовічні міста і порізані берегові лінії. Тут налічується близько 1 300 островів, більше 1 000 з яких належать Хорватії. Уздовж узбережжя знаходяться в загальній складності 56 марин, де ви можете причалити і відправиться на дослідження материка. Незабутні емоції та приємні враження – ось, що ви отримаєте, спробувавши морську подорож по Адріатиці!

Яхтинг в Адріатичному морі

Словенія пропонує незліченні можливості для любителів яхтового спорту – на узбережжі довжиною 47 км розташовані чарівні містечка, побудовані у венеціанському стилі, сучасні пристані і мальовничі гавані.

Словенія – дуже екологічно чиста країна. Яхтсменам і просто любителям відпочинку на яхті прийде до душі тутешній комфортний клімат, великий вибір туристичних маршрутів і демократичні ціни.

Яхтинг в Хорватії – це велика кількість островів з неймовірної краси бухтами. Крім того, великим плюсом є кристально чиста вода, що дозволяє мандрівникам побачити її морських мешканців.

Велика берегова лінія Хорватії всіяна сотнями островів і є одним з найкрасивіших місць в Європі для парусного спорту. Узбережжя і острови ідеально поєднують в собі природну красу з багатою історією і забезпечують чудову яхтову інфраструктуру у вигляді марин, міських портів, острівних ресторанів і буйкових полів. Не дарма яхтинг вважають головним символом Хорватії. Даний вид відпочинку покаже вам цю країну зовсім з іншого боку, і будьте впевнені, вона не залишить вас байдужими.

Сезонність яхтингу в Хорватії

Високий сезон в країні триває з липня по вересень. Попит на яхти тут великий, тому рекомендується підбирати і бронювати свій тур завчасно. Тут клімат дозволяє віддати перевагу і активного виду відпочинку при сильних вітрах і більш ледачому при спокійних.

Чорногорія – ще одне дивовижне місце для яхтингу в Середземному морі, яке пропонує унікальні пейзажі і має багату історію. Візитна картка Чорногорії – унікальна природа, яка приваблює багатьох любителів відпочинку на яхті. Велика кількість піщаних пляжів, гори і водоспади, таємничі печери, безкраї долини -лише мала частина того, що ви можете побачити в цій прекрасній країні.

Крім того, Чорногорія має вдале місце розташування, оскільки з цього прекрасного місця можна легко відправиться до Хорватії, Італії або ж Грецію в турі на яхті.

Пам’ятками Чорногорії, обов’язковими для відвідування, можна назвати місто Тіват, Будва, Острів Святого Миколая, Котор, Бар і Герцег-Нові. Побувавши хоча б в одному з цих місць, ви зможете відчути все багатство культури та історії країни.

Сезонність яхтингу в Чорногорії

Високий сезон для морських прогулянок тут триває з липня по серпень, а закінчується до кінця вересня. Середземноморський клімат сприяє гарному відпочинку і подорожей по привабливою акваторії Адріатичного моря.

Прекрасні пляжі, тепла погода, багата історія і приголомшливі гірські пейзажі – Албанія відповідає всім обов’язковим вимогам середземноморського напрямки для розкішних яхт. Хоч ця країна зовсім недавно відкрилася для яхтового спорту і не має таких бухт як в Хорватії і Чорногорії, проте тут дуже красива природа і безліч цікавих місць для відвідування таких як місто Влера, Саранда, лагуна Бутринт, пляжі Дхермі, бунець, Борш і багато іншого.

Адріатичне узбережжя Італії

Італія – ​​дивовижна країна, яка відома завдяки своїй культурі, найдавнішої історії і чарівною природою. Блакитні води і блискучі, гламурні портові міста західного узбережжя Італії давно стали меккою для моряків. Мальовничі приморські міста, сонні острова і чисті, тихі пляжі цього розгалуженого узбережжя є привабливими якірними стоянками для яхтсменів.

Тим часом, спокійні, різноманітні води Середземного моря ідеально підходять для підводного плавання і приготування смачних страв з морепродуктів, якими по праву славиться цей регіон. Італії є що запропонувати як досвідченим яхтсменам, так і новачкам, а також незліченні можливості для проведення дозвілля на суші. З чотирма різними базами, звідки можна відправитися в плавання, і сотнями миль берегової лінії, які можна досліджувати, Італія змусить вас повертатися знову і знову.

Сезонність яхтингу в Італії

Високий сезон для оренди яхт в Адріатичному узбережжі Італії триває з червня по серпень. Менший наплив туристів припадає на травень і вересень.

Кожна з перерахованих вище країн в рівній мірі прекрасна і має що показати своїм гостям з усього світу, а вибирати куди саме відправиться належить вже вам. Спробувавши подорож на яхті по Адріатиці, ви більше не зможете думати про будь-якому іншому вигляді відпочинку, оскільки емоції і враження від круїзу залишаться самими незабутніми в вашому житті!