Політика повернення коштів

Огляд

Наша політика повернення та повернення триває 30 днів. Якщо з моменту покупки минуло 30 днів, ми не можемо запропонувати вам повне повернення або обмін.

Щоб мати право на повернення, ваш товар повинен бути невикористаним і в тому ж стані, в якому ви його отримали. Він також повинен бути в оригінальній упаковці.

Деякі види товарів звільняються від повернення. Швидкопсувні товари, такі як продукти харчування, квіти, газети чи журнали, не повертаються. Ми також не приймаємо товари, які є інтимними або санітарними товарами, небезпечними матеріалами, або легкозаймистими рідинами або газами.

Додаткові речі, що не повертаються:

  • Подарункові карти
  • Завантажувані програмні продукти
  • Деякі предмети особистої гігієни та здоров’я

Для завершення повернення нам потрібна квитанція або підтвердження покупки.

Не надсилайте покупку назад виробнику.

У деяких ситуаціях відшкодовується лише часткове відшкодування:

  • Книга з явними слідами використання
  • Відкриті CD, DVD, VHS касета, програмне забезпечення, відеоігра, касета або вінілова платівка.
  • Будь -який предмет, що не перебуває у своєму первісному стані, пошкоджений або відсутній частини з причин, що не пов’язані з нашою помилкою.
  • Будь -який товар, який повертається більш ніж через 30 днів після доставки
  • Повернення коштів

Як тільки ваше повернення буде отримано та перевірено, ми надішлемо вам електронний лист, щоб повідомити, що ми отримали ваш повернений товар. Ми також повідомимо вас про схвалення або відхилення вашого відшкодування.

Якщо ви отримаєте схвалення, ваше відшкодування буде оброблено, і кредит буде автоматично застосовано до вашої кредитної картки або оригінального способу оплати протягом певної кількості днів.

Повернення коштів із запізненням або відсутнім

Якщо ви ще не отримали відшкодування, спершу ще раз перевірте свій банківський рахунок.

Тоді зверніться до компанії, що видала кредитну картку, може пройти певний час, перш ніж ваше офіційне надходження буде повернено.

Далі зверніться до свого банку. Часто до повернення відшкодування проходить деякий час.

Якщо ви все це зробили, але досі не отримали відшкодування, зв’яжіться з нами за адресою {email address}.

Продаж предметів

Повернути можна лише товари за звичайними цінами. Повернути кошти за розпродажі не можна.

Обміни

Ми замінюємо речі лише у тому випадку, якщо вони пошкоджені або пошкоджені. Якщо вам потрібно обміняти його на той самий товар, надішліть нам електронного листа на адресу {email address} та надішліть свій товар на адресу: {фізична адреса}.

Подарунки

Якщо товар був позначений як подарунок при покупці та відправці безпосередньо вам, ви отримаєте подарунок на суму вартості вашого повернення. Після отримання поверненого товару вам буде надіслано подарунковий сертифікат.

Якщо при купівлі товар не був позначений як подарунок, або дарувальник отримав замовлення, яке він відправив собі, щоб передати вам пізніше, ми надішлемо дарувальнику відшкодування, і він дізнається про ваше повернення.

Повертається доставка

Щоб повернути товар, надішліть його на пошту: {фізична адреса}.

Ви несете відповідальність за оплату власних витрат на доставку повернення товару. Вартість доставки не повертається. Якщо ви отримаєте відшкодування, вартість повернення товару буде вирахована з вашого відшкодування.

Залежно від того, де ви живете, час, необхідний для того, щоб ваш обмінний продукт дістався до вас, може відрізнятися.

Якщо ви повертаєте дорожчі товари, ви можете скористатися послугою відстеження доставки або придбати страховку доставки. Ми не гарантуємо, що отримаємо ваш повернений товар.

Потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами за адресою {email} з питань, пов’язаних із поверненням коштів та поверненням.