Фільми про яхти та море 1 - Service for Travel

Фільми про яхти та море

«Морський вовк» (Sea Wolf, 2009)

Мабуть, один з кращих пригодницьких фільмів про яхти і море 60, знятий за романом Джека Лондона. Кожен із головних героїв вийшов яскравим та багатогранним. Капітан китобійного судна «Привид» Вовк Ларсен викликає у глядача суперечливі почуття від захоплення до огиди. Цікаво спостерігати за трансформацією письменника та критика Хемпфрі Ван Вейдена. За час морської подорожі з хирлявого юнака він перетворюється на загартованого моряка, готового люто боротися за кохання. Їхній роман з поетесою, що втекла від батька-деспоту, розгортається в суворих умовах, парі доводиться пройти через ряд випробувань, гублячись у здогадах, чи залишаться вони живими.

«Кон Тікі» (Kon Tiki, 2012)

Норвезький дослідник Тур Хейєрдал хоче довести свою теорію і вирішує перетнути Тихий на саморобному плоту, як це робили стародавні мореплавці. Він будує «Кон Тікі» і вирушає назустріч пригодам у компанії однодумців. Морська стихія підкидає різні сюрпризи, а виживання за умов замкнутого простору провокує конфлікти у команді. Чи зможуть вони дістатися заповітної мети? Або помилкова теорія Тура буде коштувати всім життя?

Історія вражає, оскільки ґрунтується на реальних подіях. Треба сказати, режисеру вдалося зняти не лише цікаве, а й гарне кіно. Глядач ніби сам виявляється на плоту наодинці з океаном.

«Не згасне надія» (All is lost, 2013)

Досвідчені яхтсмени жартують, що цей фільм про яхти – відмінний посібник для шкипера, як не потрібно діяти, якщо ти опинився один посеред океана з пробоїною у борту. Всупереч критиці, кіно вийшло цікаве, але на аматора. За 1,5 години не почуєш майже жодного слова, тільки звуки, а на екрані глядач бачить одного героя у виконанні Роберта Редфорда.

Цікаво, що з англійської оригінальна назва перекладається як “Все втрачено”, але в російський прокат кіно вийшло під оптимістичнішим заголовком.

«Криголам» (2016)

Робота російського режисераМиколи Хомерики присвячена подіям 1985 року, коли криголам «Михайло Громов», уникнувши зіткнення з айсбергом, опиняється в полоні льоду неподалік Антарктиди. Капітан криголама Андрій Петров усувається з посади, а його місце посідає Валентин Севченко. Безнадійна ситуація провокує ще більше конфліктів на борту. В очікуванні допомоги екіпаж «Михайла Громова» проводить 133 дні серед льодів. І з кожним днем ​​тане надія знову побачити близьких.

«Подвійне життя Чарлі Сан-Клауда» (Charlie St. Cloud, 2010)

Цей фільм для яхти пробуджує найсвітліші почуття. Тут є елементи драми, романтики та трохи містики. Головний герой фільму, Чарлі Сан Клауд, працює на цвинтарі та веде замкнутий спосіб життя, залишивши мрії про вітрильний спорт. Але зустріч із однокласницею, яка збирається вирушити в одиночне навколосвітнє плавання, викликає в ньому нові почуття та ставить перед хворобливим вибором. Хоча режисеробрав непросту тему життя та смерті, кіно вийшло легким та приємним.

«Рятувальник» (The Guardian, 2006)

Дуже сильне кіно присвячене непростій роботі американських рятувальників-пірнальників. Щодня вони ризикують життям, які вибір на глибині моря який завжди простий. Глядач стає свідком протистояння молодого запального плавця Джейка Фішера та його тренера, легендарного рятувальника-пірнача Бена Ренделла. Кожного з них турбує свій біль минулого.

«Життя Пі» (Life of Pi, 2012)

Оскароносний ~60>фільм, визнаний найкращим, на думку американських кіноакадеміків, у 2012 році, не втрачає актуальності і сьогодні. Режисер Енга Лі надихнув роман Янна Мартела.

Власник зоопарку намагається перевезти свою родину та звіринець з Індії до Канади. Після шторму на суховантажі його син опиняється у рятувальній шлюпці разом із бенгальським тигром. Незважаючи на всю неймовірність сюжету, кіно зачаровує деталями і занурює глядача у красивий світ безмежного океана та жорстокого.

«Гонка століття» (The Mercy, 2018)

В основі цього фільму про яхти лежить реальна трагічна історія британського авантюриста Дональда Кроухёрста, яка сталася в 1968 році. Невдалий підприємець опиняється в боргах і вирішується на божевільний вчинок заради сім’ї. Без досвіду та підготовки він подає заявку на участь у регаті редакції Sunday Times «Золотий глобус»

Щоб виграти заповітний приз, потрібно здійснити кругосвітню подорож на тримарані поодинці. Після виходу з порту обладнання починає ламатися. Невдачливий ~60>шкипер~60> розуміє, що переоцінив свої сили, гонку чесним шляхом йому не виграти, тому йде на обман. Але що ближче викриття, то важче йти до фінішної прямої.

До речі, англійська назва фільму перекладається як «Прощення». Це слово було одним із останніх у записці, яку Дональд залишив перед таємничим зникненням з яхти.

«Послання в пляшці» (Message in a Bottle, 1998)

Приголомшлива романтична історія, сповнена любові та ніжності. Можливо, один з найвдаліших мелодраматичних фільмів про яхти і море 60.

Співробітниця газети «Чикаго Тріб’юн» Тереза ​​Осборн виявляє на березі ~60>океана~60> лист у пляшці, завдяки якому знайомиться з невтішним вдівцем Гарретом Блейком. У невеликому морському< містечку він ремонтує яхти. Зустріч змінює їхнє життя, а доля змушує зробити непростий вибір між минулим та майбутнім.

Завдяки блискучій роботі режисера та знімальної групи отримуєш задоволення від кожного кадру. Головного героя грає Кевін Костнер, а це додатковий привід подивитися на цю кінострічку.

«Одиночка» (En solitaire, 2013)

Рідкісний фільм про яхти та море, який дозволяє поглянути на кругосвітню гонку Vendée Globe зсередини, очима головного героя , яхтсмена Яна Кермадека Йому належить обійти навколо світу поодинці, не заходячи ні в один порт і не зупиняючись. Такими є суворі правила однієї з найпрестижніших і найскладніших регат у світі. Далеко не всі учасники доходять до фінішу, не кажучи про перемогу. Ян прагне стати першим, але несподівана подія на яхті сплутує всі його плани.

«Військовий пірнальник» (Men of Honor, 2000)

Навіть згодом цей фільм не втрачає своєї привабливості для глядачів. Сценарій ґрунтується на реальній історії відомого чорношкірого водолазу Карла Брашира. Відважній молодій людині доводиться не лише братися за найнебезпечніші завдання, а й боротися з упередженнями командування ВМФ, а також протистояти власному наставнику у виконанні блискучого Роберта де Ніро, який жорстоко знущається з пірнача.

Звичайно, це далеко не весь список фільмів про яхти, який у майбутньому, напевно, ще доповнюватиметься чудовими картинами.

Залишити відповідь

Примітка: Коментарі на веб-сайті відображають погляди їхніх авторів і не обов’язково погляди інтернет-порталу. Просимо утриматися від образ, нецензурної лайки та нецензурних висловлювань. Ми залишаємо за собою право видаляти будь-які коментарі без попередження чи пояснень.

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля підписані знаком *