Чорногорія

Тур на яхті Чорногорія: чому це круто

Чорногорія – прибережна країна на Балканському півострові, що сусідить з Хорватією, Боснією і Герцеговиною, Сербією та Албанією. Відома красою свого узбережжя, ця країна ідеально підходить для відпочинку під вітрилом в тур на яхті. Тут сотні пляжів і бухт, оточених пишними лісами. Море приголомшливого кристально чистого блакитного кольору, унікального навіть для Адріатики.

Чорногорія сьогодні є найбільш швидкозростаючим місцем для вітрильного спорту в Європі і одним з найбільш захоплюючих місць для плавання: в районі затоки біля Котора перебуває найбільший в Центральній Європі фьорд, гори домінують над обома сторонами затоки, а орендувавши в Чорногорії яхту ви ви можете побачити пляжі, пам’ятники, стародавні міста і цивілізації, милі рибальські села, церкви на віддалених островах, концентраційні табори часів світової війни, королівські палаци і багато іншого.

Тур на яхті Чорногорія

Круїз на яхті по Чорногорії – це прекрасний шанс пізнати країну зовсім з іншого боку, адже тут є безліч цікавих місць і маршрутів для відвідування.

Яхтові маршрути і визначні пам’ятки, обов’язкові для відвідування:

  • Тіват. У цьому місті знаходиться найбільший аеропорт, що дає можливість легко потрапити в будь-яку точку Чорногорії. Крім того, тут є багато цікавих місць, які варто відвідати. Гарні пляжі, зручна для туристів інфраструктура, будівництво одного з найбільших портів для яхт Porto Montenegro – лише небагато, що можна сказати про цю дивовижну країну. Влітку тут проходять фестивалі вина, де можна купити цей смачний напій, приготований за старовинними рецептами.
  • Будва вважається найпопулярнішим містом для яхтингу. Тут є великий порт, який може приймати яхти різних розмірів, а також безліч місць для проживання туристів. У місті є велика кількість яхтових шкіл, де можна пройти попередню підготовку для самостійного управління яхтою. До того ж, після відпочинку в Чорногорії мандрівники можуть легко дістатися до аеропорту чи залізничного вокзалу.
  • Острів Святого Миколая. В цьому місці знаходиться відома бухта Будви, яка вразить вас буйством природи, старовинною церквою і шикарними пляжами.
  • Місто Герцег-Нові. Він розташований в Которскій затоці. Це красиве місце, з якого відкривається чудовий вид на затоку з гірськими хребтами і відкритим морем. У декількох кілометрах знаходиться кордон з Хорватією, яку ви можете відвідати, орендувавши яхту.
  • Бар вважається найпривабливішим містом для морських прогулянок. Тут знаходиться порт, з якого відправляються пороми до Італії. На узбережжі, поруч з портом, знаходиться військово-морська база країни. Неподалік розташовані залізничний вокзал і аеропорт. Орендувавши в цьому місті яхту, ви можете самостійно здійснити круїз в Албанію, Хорватію чи Італію.
  • Острів Святого Стефана. Це місце побачив безліч голлівудських знаменитостей і має велику історію.
  • Котор. Прибережний місто Котор є обов’язковою зупинкою при оренді яхти в Чорногорії. Розташований між горами і морем, Котор – місто з характером. Його історичний центр абсолютно чарівний, а порт дуже жвавий. Которська затока, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, є найбільшою природною гаванню в східному Середземномор’ї і самим південним фьордом в Європі. Старе місто Котора з його атмосферою музею під відкритим небом також включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Оточений кріпосними валами, він відрізняється прекрасною середньовічною архітектурою, численними церквами, мальовничими старими площами і розкішними палацами венеціанського стилю. Котор – це місто контрастів, тут ви знайдете безліч ресторанів і магазинів.

Вивчивши всю інформацію, можна стверджувати, що Чорногорія пропонує можливості для кожного. Любителі історії знайдуть своє задоволення в численних старовинних містах і музеях. Якщо ви віддаєте перевагу природу, відкрийте для себе дикі острови і численні пляжі.

Нарешті, самі спортивні гості отримають задоволення від водних видів спорту, що пропонуються вашій орендованій яхтою, і численних можливостей для пригод на свіжому повітрі. Чи готові відкрити для себе численні принади Чорногорії? Зв’яжіться з нашими фахівцями по яхтам сьогодні і почніть подорожувати разом з нами вже завтра!