Відпосинок на яхті в хорватії

Відпочинок на яхті в Хорватії

Хорватія – місце, де зустрічаються Середземномор’ї, Альпи і Паннонія. Країна включає в себе континентальну частину, розташовану в басейні річки Сави, й Адріатичного, витягнуту вузькою смугою по узбережжю Адріатичного моря.

Це місце є природним заповідником, відомим завдяки своїм приголомшливим видам, незайманою флорою, природних джерел, чистим річках і озерах. Хорватія також вважається самою екологічною країною в Європі, а місцеві ландшафти не залишать байдужими будь-якого мандрівника.

Відпочинок на яхті в Хорватії – це велика кількість абсолютно різних островів з красивими бухтами. Мільйони людей з усього світу приїжджають сюди щороку, щоб насолодитися морськими прогулянками, свіжим повітрям, кришталево чистою водою і ідеальною погодою.

Чому Хорватія ідеально підходить для яхтингу

Хорватія – ідеальне місце для яхтингу. Тут переважає комфортний середземноморський клімат, для якого характерні плюсові температури і прекрасна сонячна погода. Зима тут тепла (температура води досягає 12 градусів), а літо сприятливе і спокійне (температура води і повітря 25-28 градусів), що приваблює багатьох яхтсменів і просто любителів гарного відпочинку.

Неймовірної краси природа, мальовничі краєвиди, блакитна вода, багатство і краси Адріатичного моря – все це ви зможете побачити в дивовижній Хорватії.

Важливою перевагою також є велика кількість комфортабельних марин, повністю оснащених усіма необхідними елементами для забезпечення висококласного сервісу і приємного відпочинку. Крім того, спробувавши прогулянку на яхті, ви зможете побачити багато красивих островів (а їх в Хорватії близько 1000) і архіпелагів, які створюють комфортне середовище для плавання за рахунок відсутності вітру і штормів.

Особливості відпочинок на яхті в Хорватії

Подорожі на яхті по Хорватії набирають все більшої популярності серед туристів з усього світу, оскільки дозволяють побачити цю країну зовсім з інших ракурсів. Так які ж особливості має даний вид відпочинку в Хорватії?

  • Оптимальні умови: в Хорватії переважає прекрасна тепла погода. Тут також є велика кількість комфортабельних марин, набережних курортних міст і диких бухт, що сприяє відмінному відпочинку.
  • Сезонність. Найсприятливіший час для яхтингу – з червня по вересень.
  • Пам’ятки. Орендувавши яхту в Хорватії і спробувавши різні туристичні маршрути, у вас буде прекрасна можливість побачити багато цікавих і гарних місць.

Місця, обов’язкові для відвідування в Хорватії:

  • Трогір. Це старовинне місто, справжній скарб для любителів і цінителів мистецтва, оскільки тут збереглося безліч маленьких будиночків, різних церков, ресторанів і магазинчиків в стилі Бароко і Ренесансу.
  • Спліт. Всі, хто захоплюються яхтингом в Хорватії в курсі, що це місто є всесвітньо відомої відправною точкою для морських круїзів і другим за величиною містом в країні. Велика кількість пам’яток, цікава культурна програма, галерея скульптора Мештрович, прогулянка по парку Мар’ян роблять це місто найважливішою морською базою.
  • Мілна є найбезпечнішою стоянкою для яхтового відпочинку в літній сезон через відсутність тут вітрів і штормів. Поруч з Мілна знаходиться багато різних бухт і пляжів (маслинової, Лучіце), які вразять вас своєю красою і умиротворенням.
  • Скрадін. Маленький і затишний містечко з сучасними маринами, який зберігає в собі багатющу історію. Весь центр Ськрадіна є унікальною пам’яткою архітектури з великою кількістю будинків в італійському стилі 18 і 19 століття. Затишна атмосфера і дружелюбність місцевих жителів добре доповнюють це місце. Тут також знаходиться знаменитий парк Крка, який може похвалитися достатком своїх красивих водоспадів.

Відпочинок на яхті в Хорватії припаде до душі всім, хто любить відпочинок на морі і втомився від звичайних відпусток в готелях. Не втрачайте можливість спробувати і дізнатися щось нове, і отримати незабутні враження і емоції від морської подорожі на яхті!